Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej
Pomoc

10.02.2021r.

Serduszko dla potrzebujących!

Udało nam się pozyskać fundusze i wykonać duży pojemnik na plastikowe nakrętki, który, w formie metalowego serca, stanął obok Urzędu Gminy w Sieprawiu. Pozyskane, za pośrednictwem serduszka, środki zostaną w całości przekazane na cele charytatywne. Więcej informacji na stronie Gminy Siepraw.

Pomoc

17.01.2021r.

Podziękowania...

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w transport i dystrybucję paczek żywnościowych dla potrzebujących mieszkańców naszej gminy. Wraz z GOPS w Sieprawiu udało się nam wesprzeć 193 osoby comiesięczną pomocą materialną i dostarczyć przeszło 1000 paczek.

Boże narodzenie

20.12.2020r.

Niechaj się darzy!

Wszystkim mieszkańcom oraz sympatykom Ziemi Sieprawskiej składamy najserdeczniejsze życzenie zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo szczęścia w nadchodzącym roku. Niech dla wszystkich nadejdzie lepszy czas!

Zabytkowy nagrobek

13.02.2020r.

Odnawiamy zabytki!

Środki zebrane podczas ubiegłorocznej kwesty zostaną przeznaczone na odnowę tego zabytkowego nagrobka na Cmentarzu w Sieprawiu. Jeszcze raz dziękujemy darczyńcom!

Wystawa zdjęć karpat

06.02.2020r.

Karpaty Bliskie i Dalekie

Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej zaprasza na otwarcie wystawy Andrzeja Szuperskiego pt. “Karpaty bliskie i dalekie – fotografia turystyczna”, które odbędzie się w dniu 10 lutego 2020 r. o godzinie 17.00 w foyer Hali Widowiskowo – Sportowej w Sieprawiu.

Zbiórka na odnowę zabytków w Sieprawiu

15.11.2019r.

Kwesta 2019!

Dnia 1 listopada 2019r. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej zorganizowało zbiórkę na rzecz odnowy zniszczonych nagrobków na sieprawskich cmentarzach. Kwesta, jak co roku, odbyła się na Cmentarzu Parafialnym w Sieprawiu. Dzięki ofiarności mieszkańców Gminy udało się nam zebrać przeszło 6000zł, za co serdecznie dziękujemy!

20.08.2019r.

Piknik w Sieprawiu

Zapraszamy na relację z dorocznego pikniku, który odbył się w Sieprawiu dnia 10 sierpnia 2019r. Uroczystość miała dla nas wyjątkowy charakter, gdyż świętowaliśmy 20-lecie Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej.