Małopolskie Orkiestry Dęte

Małopolska Logo

Z przyjemnością informujemy, że dzięki uzyskanej dotacji w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w 2024 roku pt. "Małopolskie Orkiestry Dęte", Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej dokonało zakupu dwóch nowych instrumentów - saksofonów altowych. Instrumenty te zostaną przekazane na potrzeby Orkiestry Dętej Sieprawianka.

Niniejsza inwestycja jest wynikiem naszych starań o ciągły rozwój i wsparcie lokalnych inicjatyw kulturalnych. Nowe saksofony altowe z pewnością przyczynią się do wzbogacenia repertuaru oraz podniesienia jakości artystycznej występów naszej orkiestry.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Województwu Małopolskiemu za wsparcie finansowe oraz wszystkim członkom i sympatykom naszego stowarzyszenia za nieustające zaangażowanie i pomoc w realizacji naszych działań.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej