Poszukiwanie Pasjonatów Kolekcjonerstwa: Dołącz do Wystawy w Sieprawiu!

Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej z radością ogłasza wyjątkową inicjatywę, której celem jest zorganizowanie wystawy prezentującej różnorodne kolekcje mieszkańców naszej gminy. Szukamy osób pozytywnie zakręconych, które zbierają interesujące przedmioty i pragną podzielić się swoją pasją z innymi.

Każda kolekcja ma swoją unikalną historię, która może zachwycić i zainspirować innych. Niezależnie od tego, czy zbierasz znaczki, monety, modele samochodów, stare fotografie, czy coś zupełnie innego – twoje hobby może stać się częścią tej niesamowitej ekspozycji.

Udział w naszej wystawie to nie tylko okazja do zaprezentowania swojej kolekcji, ale także możliwość nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń oraz zdobycia uznania ze strony lokalnej społeczności. Twoje zbiory mogą stać się źródłem inspiracji i radości dla innych mieszkańców, a także zachęcić ich do rozwijania własnych pasji.

Wystawa zorganizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Sieprawskiej będzie wspaniałą okazją do celebrowania różnorodności zainteresowań naszej społeczności. Wierzymy, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu uda nam się stworzyć wyjątkowe wydarzenie, które połączy mieszkańców Sieprawia i okolic.

Jeśli masz pasję, którą chcesz podzielić się z innymi, nie zwlekaj – dołącz do naszej inicjatywy i zgłoś swoją kolekcję do wystawy! Razem możemy stworzyć coś

Zgłoszenia proszę kierować za pośrednictwem strony internetowej stowarzyszenia lub w sekretariacie Urzędu Gminy Siepraw.